Sok cégnél elavult szoftvert, vagy még rosszabb esetben több elavult szoftvert is használnak, melyek nincsenek összekapcsolva. Ez adattöbbszörözéshez, káoszhoz, idő- és pénzveszteséghez vezethet.
A Scrum és Kanban módszertan elveit követjük, így teret adunk a projektek során felmerülő változtatási igényeknek. Ezért hagyon hálásak ügyfeleink.
A legegyszerűbb, ha úgy kezdünk el egy szoftvert használni, hogy nem kell telepíteni. A webes technológiák által ez adott, legyen az eszköz PC, Mac, vagy tablet. Csak fut, és kész. Ezért szeretjük már több, mint 10 éve.
Cégünknél nem csak értékeljük, hanem szorgalmazzuk is, hogy kollégáink saját ötleteikkel tegyék még jobbá a fejlesztett szoftvert, vagy a saját szervezetünket. Köszönjük a jó ötleteket!
Mondják meg, mit szeretnének, mi pedig elmondjuk, hogyan valósítható meg. Önök saját területük szakértői, mi pedig megtaláljuk az ehhez illeszkedő legjobb IT megoldást.
Modern projekt-menedzsment eszközeinkkel könnyű szem előtt tartani, mi az aktuális prioritás, és akár változtatni rajta. Ügyfeleink nagyon szeretik, hogy nem e-mail-en, vagy Excel-táblákban folyik a feladatok egyeztetése, készre jelentése.
2003-ban indultunk, így végigkísérhettük, hogy mennyit fejlődött és alakult az elmúlt közel 20 évben a technológia, azon belül is a webes platform. Órási lehetőségek állnak még előttünk!
A MyLION egy innovatív, webes, felhőben és helyi környezetben is üzemeltethető vállalatirányítási rendszer sok-sok extrával.
A MyLION-t 2009 óta fejlesztjük.
Ebben a több mint 10 évben azon dolgoztunk, hogy a magyar vállalkozások
számára legmegfelelőbb funkciókat építsük rendszerünkbe. Ezek a
megoldásaink az Ön számára is elérhetők.
Projektjeinkben az alábbi technológiákkal dolgozunk. Ezek közül néhány pár évvel ezelőtt még nem is létezett.
Ezt a nagymúltú szerveroldali Java platformot széles körben használják világszerte. Szoftvereink egy részének motorját ezen a platformon írjuk.
Ez egy Java alapú, úgynevezett Model-View-Controller keretrendszer. Néhány modul fejlesztése során ezt a keretrendszert használjuk.
A Spring keretrendszer köré épített könnyűsúlyú szerver platform, melyet néhány alkalmazásunk fejlesztéskor használunk.
Ezzel a Front-end keretrendszerrel készítettük el néhány alkalmazásunk webes kliensét.
A HTML a weboldalak és a webes alkalmazások felhasználói felületeinek leíró nyelve. Minden alkalmazásunk oszlopos tagja.
Ez a leíró nyelv segít a weboldalak és webes alkalmazások formázásában, hogy azok esztétikusak legyenek. Minden alkalmazásunk szereplője.
A Javascript egy programozási nyelv, ami böngészőben és szerver oldalon is futtatható. Weboldalak esetén többek között azért felel, hogy az oldal dinamikus legyen.
A jQuery egy széles körben elterjedt Javascript könyvtár, melyet mi is előszeretettel használtunk projektjeink során.
Ez egy CSS preprocesszor, amivel CSS fájlokat tudunk generálni. A stíluslapok kezelése így jóval egyszerűbbé és sokkal strukturáltabbá, szervezettebbé válik a fejlesztők számára.
Az Oracle az egyik legnépszerűbb relációs adatbáziskezelő. Minden olyan alkalmazásunkat erre építettük, mely adatokat tárol.
Ez egy hálózati protokol, melyet arra használunk, hogy alkalmazásainkat egyéb, nem álatlunk fejlesztett rendszerekkel kössük össze (pl. az MNB árfolyam rendszere).
A REST egy olyan technológia, amivel a front end és a back end között tudunk összeköttetést biztosítani. Ezenkívül külső rendszerekkel is tudunk így kommunikálni (Pl. NAV online számla rendszere)
XML dokumentumok Java reprezentációját segítő architektúra, melyet nem általunk fejlesztett rendszerekkel való összekapcsolás során használunk SOAP és REST kliensként vagy szerverként.
A Docker egy nagyszerű konténerizációs platform, mely lehetővé teszi egyes szoftverkomponensek izolált futtatását és ezek összehangolását. Minden üzemeltetett rendszerünk része.
Az agilis szoftverfejlesztés egyik legjobb projektmenedzsment eszköze a Jira. Nélküle valószínűleg elvesznénk a feladatok között. Integrációs képességei rendkívül segítik a munkánkat.
Szoftvereink forráskódját Bitbucket verziókezelőben tároljuk. Itt készülnek el a szoftvereink kiadott verziói, de forráskód elemzéshez is kitűnő eszköz. Állandóan nyitva van egy böngészőtabon. Jira-val nagyon jól integrálható.
Ebben a dokumentum-kezelő szoftverben készülnek a funkcionális specifikációk, de belső tudástárként is használjuk. Nagyon jól integrálható Jira-val.
Belső kommunikációra a Slack-et használjuk. Ez az eszköz szintén jól integrálható, automatizált üzenetküldésre is használjuk.
Felmérjük, mire szeretnének megoldást. Ha ez már eleve megvan, annak örülünk, ha nincs, kidolgozzuk együtt. Ez egy közös munka.
Az előzetes felmérés alapján bemutatjuk a kész moduljainkat, és korlátozott ideig hozzáférést biztosítunk a felhőben beállított rendszerhez.
Ha nem kell fejleszteni, ugorhatunk a 6. lépéshez. Ellenkező esetben elképzeléseiket műszaki specifikációvá alakítjuk, amihez olyan nyelvezetet használunk, amit a megrendelő és a fejlesző is ért. Ez is közös munkát igényel.
Mérnökeink megtervezik, kifejlesztik, letesztelik a rendszer fejlesztedő részeit. A legfontosabb feladatokkal kezdünk, hogy azt adjuk át először, arról kapjunk leghamarabb visszajelzést.
Átadjuk az első szakaszt felhasználói tesztre, majd izgatottan várjuk a visszajelzéseket. Közben már fejlesztjük is a következő szakaszt, amíg kész nincs minden. A visszajelzések alapján, ha kell, a tervet is módosítjuk. Mivel a legfontosabb funkciókkal kezdtünk, ezek esnek át a legtöbb teszten. Ez is közös munka.
A sikeres felhasználói teszt után a funkciók tesztüzembe kerülnek, és az ott felmerülő eseteket közösen megoldjuk. Sikeres tesztüzem után indulhat az éles üzem. Akkor lehet élesben elindulni, ha a létfontosságú funkciók már elkészültek, majd később fokozatosan érdemes élesíteni az elkészült funkciókat.
Csatlakozz hozzánk, és dolgozz a MyLION moduljainak fejlesztésén / továbbfejlesztésén! Ezek a modulok vállalati folyamatokat támogatnak. A feladatokat scrum csapatban hajtjuk végre, most is így működünk. A tervezéstől az implementáláson át, a unit tesztek, az integrációs tesztek írásáig mindenbe be tudsz kapcsolódni, legyen az frontend, vagy backend vonatkozású. A feladatleírásokat angolul készítjük és a belső kommunikációs rendszereket is angolul használjuk.